wz

PřeborPrahy - ŠK Smíchov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

PřeborPrahy

Mistrovská soutěž družstev v kraji Praha: Přebor Prahy družstev v klasickém šachu 2016/17:
ŠK Praha - Smíchov A    sk 12   poz.9      http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1791
                            B   sk 22   poz.12    http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1793
                            C    sk 21   poz.12    http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1792
                            D   sk. 32    poz.6      http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1795
                            E   sk. 35   poz.6      http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1797

Rozpis utkání družstev ŠK Smíchov v roce 2017,         Smíchov  A  skupina 12     
kolo datum čas soupeř místo č. utk.
1 9.1.   po 18,00 Sokol Vyšehrad "F" P - 2, Rašínovo nábřeží 24, TR 3,7,17 - Výtoň 1214
2 25.1.  st 17,45 Viktoria Žižkov "B" DOMA 1223
3 3.2.   pá 17,30 Bohnice "A" Domov Slunečnice, P- 8, Na hranicích 674,BUS 152- Řepínská 1235
4 8.2.   st 17,45 GROP Clas.Chess DOMA 1242
5 16.2. čt 18,00 Dukla Praha "C" P- 6,Podbaba, Pod Juliskou 7,TR:5,8 BUS107,116,147,160-Podbaba 1256
6 22.2. st 18,00 Kobylisy "C" P-8,U Školské zahrady 9,sokolovna,Metro C Kobylisy 1261
7 1.3.   st 17,45 Sokol Vršovice "C" DOMA 1276
8 7.3.   út 18,00 LISA "A" NAREX, P- 10, Moskevská 63,BUS 101-Vršovický hřbitov  1282
9 15.3. st 17,45 TJ Bohemians "C" DOMA 1295
10 22.3. st 18,00 ŠK DP-VŠFS II P-10,Estonská 500/3,za rohem,klub TIM.TR:2,44-Ruská 12103
11 5.4.   st 17,45 SK OAZA "C" DOMA 12114
Smíchov  B  skupina 22;   
1 12.1. čt 18,00 Kbelská reprezent"B" Centrum aktivit P-9,Toužimská 244/42,BUS 185,201,302-Bakovská  2211
2 24.1. út 17.45 ŠK DP Praha "B" DOMA 2221
3 30.1. po 18,00 Unichess"E" ČSOB, P- 7, U Průhonu 24, TR 12,14,25- U Průhonu 2231
4 7.2.   út 17.45 ŠK Mahrla "B" DOMA 2241
5 16.2. čt 18,00 TJ Pankrác "E" P-4,Sportovní hala TJ,Lomnického1.Metro C Pražského povstání 2251
6 21.2. út 17.45 TJ Dukla Praha "D" DOMA 2261
7 27.2. po 18,00 Loko Radlice "A" P-5,Pechlátova 23.TR:7Škola Radlice či Metro B Radlická+pěšky  2271
8 7.3.   út 17.45 Sokol Vršovice "D" DOMA 2281
9 14.3. út 18,00 TJ Bohemians "F" Hala TJ Bohemians, P- 10, Slovenská 2,TR 4,22- Krymská, či Ruská 2291
10 21.3. út 17,45 Viktoria Žižkov "C" DOMA 22101
11 4.4.  út 17,30 ŠK Bohnice "B" Domov Slunečnice, P- 8, Na hranicích 674,BUS 152- Řepínská 22111
Smíchov  C  skupina 21; 16.2. hrají 4 naše družstva najednou, jinak to jde.     
kolo datum čas soupeř místo č. utk.
1 11.1. st 17,30 ŠK Aurora P-6,Na Zátorce 14,ruské centr. vědy a kultury,M "A"- Hradčanská 2111
2 26.1.  čt 17,45 TJ Pankrác "F" DOMA 2121
3 31.1.  út 18,00 ŠO Praga "B" Obecní dům, Praha 9, Jandova 4, M+BUS+TR- Vysočanská 2131
4 9.2.   čt 17.45 Unichess "Ž" DOMA 2141
5 16.2.  čt 18,00 USK Praha "A" SH Folimanka, Na Folimance 2,TRAM:6,7,18,24 - Svatoplukova 2151
6 23.2.  čt 17.45 ŠK Mlejn "A" DOMA 2161
7 27.2. po 17,45 SK Rapid "A" Klub seniorů, Na Louži 19, Praha 10-Vršovice-nová HM a HD 2171
8 9.3.   čt 17.45 Sokol Vršovice Č.B. DOMA 2181
9 15.3. st 18,00 DDM Praha 6 "B" DDM,P-6,U Boroviček 650/5.TRAM22,25 - Bílá Hora (konečná) 2191
10 23.3.  čt 17,45 ŠK DP -EA Hotels I DOMA 21101
11 4.4.   út 18,00 SK OAZA "D" P-4,Jeremenkova 106BUS:118-Na Strži (z metra C - Bdějovická) 21111
Smíchov  D  skupina 32     
1 12.1.  čt 17.45 TJ Bohemians "G" DOMA 3216
2 25.1.  st 18,00 ŠO Praga "D" Obecní dům, Praha 9, Jandova 4, M+BUS+TR- Vysočanská 3222
3 2.2.    čt 17.45 USK Praha "C" DOMA 3235
4 7.2.    út 17,30 TJ Pankrác "G" P-4,Sportovní hala TJ,Lomnického1.Metro C Pražského povstání 3243
5 16.2.  čt 17.45 ŠK Praha 4 "A" DOMA 3254
6 22.2.  st 17,30 ŠK Bohnice "C" Domov Slunečnice, P- 8, Na hranicích 674,BUS 152- Řepínská 3264
7 2.3.   čt 17,45 Sokol Nebušice DOMA 3273
8 10.3.  pá 18,00 Sokol Vyšehraad "H" P - 2, Rašínovo nábřeží 24, TR 3,7,17 - Výtoň 3285
9 16.3.  čt 17.45 Loko Radlice "C" DOMA 3292
10 23.3.  čt 18,00 ŠK DP-EA Hotels II Hotel Juliš,Václavák 782/22 - JAK SE TAM DOSTANEŠ ? 31106
11 6.4.   čt 17,45 Kobylisy "F" DOMA 32111
Smíchov  E  skupina 34     
1 10.1.  út 17,30 GROP "E" DOMA 3416
2 24.1.  út 18,00 Unichess "G" ČSOB, P- 7, U Průhonu 24, TR 12,14,25- U Průhonu 3422
3 31.1.  út 17,30 TJ Dukla Praha "F" DOMA 3435
4 9.2.   čt 18,00 Loko Radlice "D" P-5,Pechlátova 23.TR:7Škola Radlice či Metro B Radlická+pěšky  3443
5 14.2.  út 17,30 Viktoria Žižkov "D" DOMA 3454
6 21.2.  út 18,00 Kbelská reprezent"C" Centrum aktivit P-9,Toužimská 244/42,BUS 185,201,302-Bakovská  3464
7 28.2.  út 17,30 ŠO Praga "E" DOMA 3473
8 8.3.   st 18,00 SK OAZA "E" P-4,Jeremenkova 106BUS:118-Na Strži (z metra C - Bdějovická) 3485
9 14.3.  út 17,30 Sokol Vršovice "E" DOMA 3492
10 21.3.  út 17,30 Loko Praha "C" Sportcentrum Třebešín,P-3,Na Třebešíně 3215/1.BUS:133-Třebešín, BUS 124-Červený dvůr 34106
11 VOLNO    
  
16.2. hrají 4 naše družstva najednou, jinak to jde.     

 
SEO
Play Chess Online!
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky